• E-Mail

    info@ekcelik.com.tr

  • Telefon

    0216 527 19 34

  • Fax

    0216 527 1935

Hakkımızda

ÜRETİM YAPAN HER SEKTÖR’DE BİZ VARIZ

Firma’mız 1971’de kurulmuş olup, çeşitli imalatlardan sonra 1976 yılında Türkiye’de ilk defa masa tipi matkap tezgahlarının üretimine başlamıştır.

Ekçelik olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli Araştırma ve Geliştirme kalite standartlarına uyarak sektöründe tercih edilen bir firma olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Türk sanayisinin öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sektöründe Ekçelik olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Makinalarımız Dünyanın Dört bir yanında başarı ile kullanılmakta,Kullanan firmaların övgüsünü kazanmaktadır.Uzun yıllara dayanan tecrübemizle ve son sistem makina parkımızla üretimimiz kalitenin zirvesine ulaşmıştır.

FİRMA ÜNVANI : EKÇELİK SERİ MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

V.D / V.N : SARIGAZİ / 326 003 96 89

TİCARET SİCİL: KADIKÖY / 24947

KURULUŞ TARİHİ : 1971

Ekçelik Ofis

Verdiğimiz hizmetlerde sektörümüzde en iyisi olmaya devam ederek Türkiye’de örnek bir firma olmak…

Ürünlerimiz,Çözümlerimiz satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek çalışma ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak,Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değerli bir firma olmak…